İkinci El FUJIKURA FSM-70S+ Fusion Splicer with CT-50

  1. Başlangıç
  2. /
  3. Fiber Optik Cihazlar
  4. /
  5. Fiber Optik Ek Cihazları
  6. /
  7. Fusion Splicer
  8. /
  9. İkinci El FUJIKURA FSM-70S+ Fusion Splicer with CT-50

Fujikura 70S + Fusion Splicer , tek sayımlı optik fiberlerin birleştirilmesi için tasarlanmış çekirdek-çekirdek hizalama tek fiber splicer’dır: SM (G.652 / 657), MM (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655) telekomünikasyon kullanımı, PON / FTTx ağları, vb. İçin. Ekleme sadece 6 saniye sürer ve ısıtma sadece 9 saniye sürer.

Cihaz şiddetli hava koşullarında ekleme için optimize edilmiştir, stres ve şoktan korunur. 110/220 V AC’den veya bir pil (dahil) kullanılarak çalıştırılabilir. Kullanıcı konforu için paket, gerekli aletleri yerleştirebileceğiniz uygun bir çalışma masası içerir.

Kategori: Fusion Splicer

Özellikleri

  • Azaltılmış ekleme süresi – sadece 6 saniye.
  • Azaltılmış ısıtma süresi – sadece 9 saniye.
  • Bluetooth ile kablosuz bağlantı.
  • Bilinen tüm elyaf türlerini birleştirir.
  • Fiber çekirdek hizalaması.
  • 652D fiberli tek modlu kablo için tipik ortalama ekleme kaybı sadece 0.02 dB’dir.
  • Artırılmış elektrot ömrü – ek kalite kaybı olmadan bir set ile 3000’e kadar ekleme döngüsü.
  • Pil ömrü 200 tam ekleme / ısıtma döngüsüne kadar arttı.
  • Döner renkli parlama önleyici LCD 4.73 “, yüksek kontrast ve canlılık.
  • X ve Y eksenlerinin eşzamanlı gösterimi.
  • SC, LC, MPO konektörlerini ekleyebilir.
  • Otomatik: rüzgar koruyucu kapak, ısıtıcı, fiber tutucular.
  • Artan su, toz ve şok direnci, zorlu ortam koşullarında kullanılabilir.
  • Otomatik ark kalibrasyonu.
  • Pil BTR-09 dahildir.
  • Hızlı çalıştırma için optimize edilmiş yeni konforlu taşıma çantası.
  • Kasa, bir çalışma masası olarak kullanılabilir.
  • Kullanım kılavuzu ekleyiciye yerleştirilmiştir.
  • Yazılım güncelleme seçeneği.
  • Cihaz değişimi ile 2 yıl tam garanti.

CT50, mevcut diğer parçalara kıyasla daha fazla düşme etkisi direnci sunar ve çalışanların parçalama bıçağını değiştirmelerine olanak tanıyarak müşterilere kullanım süresi ve bakım maliyetlerinde önemli bir azalma sağlar. CT50, yarma bıçağının konumunu otomatik olarak ve kablosuz iletişim yoluyla bir füzyon birleştirici üzerindeki optik liflerin yarılma durumuna göre değiştirir. CT50, lif toplama dahil olmak üzere tüm bir parçalamayı tek bir adımda gerçekleştirir.

  • 12 adede kadar lif klivajı için geçerlidir
  • Kablosuz iletişim yoluyla otomatik yarma bıçağı dönüşü
  • Kullanıcı tarafından değiştirilebilir fiber kelepçeler ve yarma bıçağı
  • 000 parçaya kadar bıçak ömrü
  • Geniş kol açma açısı, elyafın kolayca değiştirilmesini sağlar
  • Fiber hurda toplama dahil tek işlem
Paylaş:

Diğer Ürünler

Menü