Hakkımızda

Hakkımızda

23 Yıllık Tecrübe & Birikim

23 yıldır sektörde hizmet veren Longline, edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile telekomünikasyon alanında birçok kamu, özel ve telekom şirketlerine hizmet vermektedir. Türkiye çapında 800’ü aşkın iş ortağı ile faaliyetlerine devam eden Longline, uluslararası alanda da birçok çözüm üreten ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır.

Longline özel sektör, kamu ve son kullanıcı bünyesinde bulunan stok fazlası veya atıl durumda olan ürünlerin güncel ticari değerleri üzerinden satın alım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Geri dönüşüm şirketleri ile proje ortaklığı doğrultusunda endüstriyel test cihazlarının yeniden değerlendirilmesi konusunda hizmet vermektedir. Satın alma süreçleri istenildiğinde geri dönüşüm firmalarıyla iş birliğiyle lisanslı ve belgeli olarak yapılmaktadır.

Özgün ve yenilikçi çözümlerle endüstriyel test cihazlarını hızlı ve uygun maliyetlerle sunmakta, işlerini geliştirmelerini ve ihtiyaç duydukları cihazlara kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

Kullanılabilir ve piyasa değeri mevcut olan ürünleri yerinde ekspertiz yaparak fiyatlandırılmaktadır. Gerekli bakım ve yenilemeleri yapılan ürünler piyasaya tekrar kazandırılmaktadır. Uzman ekiplerin yaptığı ekspertiz sonucu ürünlerin piyasa değeri göz önünde tutularak güncel fiyatlar üzerinden teklif sunulmaktadır.

Longline, inovasyon, verimlilik ve profesyonellik konusunda adından söz ettirmektedir. Dünya geneli marka güvenirliğiyle, profesyonel teknik ekibi, laboratuvarları ve üretim ekipmanlarıyla tüm ürünleri garanti kapsamındadır. Saygın iş ortakları, her geçen gün büyüyen yapısı ve sektörün sorunlarını anlık tespit edebilen ve çözüm üretebilen kadrosuyla, sizlere destek olmak için daima hazırdır.

Menü