Satın Alma Süreçleri

Satın Alma Süreçleri

Gelin, değerlendirelim…

Ülke Ekonomisi Kazansın, Siz Kazanın!

Elinizde bulunan stok fazlası, artık kullanmadığınız veya atıl durumda olan “Endüstriyel Test Cihazı” ürünlerinin güncel ticari değerleri üzerinden satın alım işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Hemen Şimdi Başlayın

Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor?

1

Endüstriyel Test Cihazları Alımı

Yüksek kaliteli test ekipmanları ve profesyonel uygulamalar için tasarlanmış çok fonksiyonlu test cihazları problemlerin saptanması ve ortadan kaldırılmasında en iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı olur. Endüstriyel Test Cihazları, test cihazları ve dijital ölçüm cihazları tüm ölçüm parametreleri için geniş bir test cihaz çeşitliliği sunmaktadır.

Envanterinizde bulunan Endüstriyel Test Cihazı ürünlerini, uzman ekibimizin yapacağı ücretsiz keşif sonucunda piyasa değerine uygun fiyatlandırma yapmaktayız.

Kullanılmayan ürünlerinizin değerlendirilerek paraya dönüştürülmesi ve bu organizasyonunu profesyonel ekipler tarafından daha hızlı ve doğru yapılması için kurumsal satın alma talebinde bulunabilirsiniz.

2

Piyasa değeri üzerinden fiyatlama

İlk olarak envanterinizde bulunan endüstriyel test cihaz bilgilerini web form ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Keşif talebinde bulunduğunuz ürün dalında uzman bir ekip gönderilmektedir. Ekspertiz ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Kullanılabilir ve piyasa değeri mevcut olan ürünleri yerinde ekspertiz yaparak fiyatlandırmaktayız. Gerekli bakım ve yenilemeleri yapılan ürünler piyasaya yeniden kazandırılıyor.

Uzman ekibimizin yapacağı ekspertiz sonucunda, ürünlerin piyasa değeri göz önüne alınarak güncel fiyatlar üzerinden teklif sunmaktayız.

3

Aynı gün ödeme

Teklifimizi onaylamanız halinde, ürünler uzman ekibimiz tarafından teste tabi tutulmaktadır.

Satın alma aşamalarında oldukça titiz olan ekiplerimiz, ürünlerin fiyatlarının doğru belirlenebilmesi için teknik raporlar düzenlemektedir. Test raporunun ardından aynı gün içerisinde ödeme yapılmaktadır.

Satın alma süreciyle birlikte kaynakların bilinçli kullanımı ile geri dönüşüme katkı sağlamış oluyorsunuz.

20 yıllık tecrübe ve müşteri güveni ile, tüm bu hizmetleri gerçekleştirmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Menü